Vlog ŽIVĚ

ZÁKLADY BURZY

Vítejte v pátém díle

Seriál ZÁKLADY BURZY je soubor navazujících burzovních základů, které musíte znát, abyste se začali orientovat v burzovním prostředí. Pokud téměř nevíte o burze nic, je tento přímočarý seriál právě pro vás.

V tomto díle probereme základní principy, které by měla úspěšná burzovní strategie splňovat. Nastíníme si směr našeho obchodního přístupu a vysvětlíme si jeho hlavní výhody. Správný výběr trhu a burzovního instrumentu je stěžejní záležitost ve stanovení pravděpodobností v náš prospěch.

Ukážeme si charakter akciového trhu, jeho podstatu, přirozenost, ale také se dozvíte, že na střednědobé a krátkodobé vrstvě jsou trhy zcela náhodným prostředím. Jak ale tuto náhodu překlopit do robustní pravděpodobnosti?

Jediný prostředek, jak smysluplně analyzovat náhodné prostředí, je měřit jeho vypjatost.

Čeká vás téměř dvacet minut zcela zásadních informací o burzovním prostředí a strategickém pohledu na trh opět praktickým způsobem z obchodní platformy.

Připojte se k nám

Registrujte se na náš webinář, kde se dozvíte podrobnější informace a zároveň získáte jedinečnou příležitost se do naší komunity připojit a začít tak automatizovat své zisky v tradingu. Můžete prakticky okamžitě vstoupit do světa algoritmického obchodování. Naše systémy se postarají o kompletní obchodování.

CHCI VĚDĚT VÍCE
Vidíte obchody
Důležité rady
Diskuze 700+ členů Klubu
V reálném čase
Zkušení obchodníci