Získejte klíč k ziskovému tradingu
bez stresu s minimální investicí času.

registrujte si webinář ZDARMA

Ukážeme vám, jak se lišíme od běžných kurzů a strategií,
které často selhávají v praxi.

Obchodujte automatizovaně
ověřené strategie

Řada obchodníků se potýká s nepoužitelnými teoriemi a strategiemi, nedostatkem času a emocionálními rozhodnutími, které vedou ke ztrátám. U nás vás ale čeká zcela odlišný přístup. Nabízíme praktické strategie a podporu, které vám umožní obchodovat efektivně, zcela automatizovaně, bez zbytečného stresu a emoční zátěže. Díky našemu systému EliteAlgo můžete obchodovat s minimální investicí času, přičemž maximalizujete své šance na úspěch.
Registrujte si webinář zdarma a uvidíte:

  • Vaši cestu s námi vs. cestu běžného obchodníka
  • 5 důvodů proč obchodovat automatizovaně
  • EliteAlgo systémy – obchody a výsledky
  • Výsledky členů s našimi přístupy
  • Skvělou podporu a komunitu pro vás
  • Výhody, které s námi získáte
přečtěte si

Co říkají naši členové

Daniel Koptiš

Jakub je člověk, díky kterému jsem myšlenku uspět na burze nepověsil na hřebík. Jeho osobní přístup, know-how a celkové pojetí mentoringu je velice unikátní.

David Munzar

Takový přístup jsem ještě nezažil, a že jsem už prošel hodně kurzy. Jakubův kurz je velmi propracovaný, komplexní a neustále se vyvíjí.

Lucka Janečková

Shrnuto – skvělý přístup, spousta obohacujících informací, které jsem jinde nenašla (a to jsem si už něco prošla) a hlavně strategie, která funguje. Děkuji

Pavel Kroupa

Doporučiji! Zatím jsem nepotkal nikoho jiného, kdo by veřejně prezentoval své výsledky na velkém účtu, a ve stejném duchu vedl i své studenty.

Tomáš Ondříšek

Jakubova metoda má hlavu a patu, jedná se o ucelený, logický a hodně zajímavý přístup.

Václav Kulhaj

S Jakubem už spolupracuji nějakou dobou a můžu ho jen doporučit. Ukazuje ucelený přístup k obchodování a vše prezentuje na reálném účtu.

Webinářem provází

Jakub Kovařík
zakladatel BURZA ŽIVĚ
profesionální trader a mentor

Od roku 2011 vyvíjí burzovní strategie, které v současné podobě obchoduje ve vlastní správě, mentoruje další tradery v rámci online komunity. Zaměřuje se především na efektivní minimalizaci rizika a stabilní zhodnocení pomocí opčních kontraktů. Své trhem ověřené obchodní strategie transformoval do plně automatizovaných systémů.