E-book

Základy obchodování OPCÍ

Jak název napovídá, v našem e-booku naleznete základní, avšak zásadní teoretické i praktické informace o burzovním obchodování a opčních kontraktech. Stane se průvodcem v začátcích Vašeho studia, budete ho mít vždy po ruce uložený ve vašem zařízení.


Základy
obchodování
OPCÍ

Praktický průvodce základy

V našem ebooku se dozvíte od úplných začátků základní burzovní principy a také se naučíte porozumět opčním kontraktům v názorných a praktických ukázkách. Opce totiž, jako takové, používáme v našem burzovním přístupu. To nám umožňuje naše pozice chránit a řídit na nejvyšší možné úrovni burzovního obchodování.
Naleznete zde 100 stran, které vám velmi usnadní pochopit jejich funkci.

  • Základní burzovní principy
  • Co jsou to opce
  • Rozdělení opcí PUT a CALL
  • Opční cena
  • Opční strategie
  • Praxe v Think Or Swim
Opční kontrakty

Nedílná součást profesionálního obchodníka. V obchodních maticích tvoří pojistku a optimalizaci. Každý, kdo se chce posunout na seriózní úroveň, musí se naučit používat opce.

Rozdělení opcí

Názorně si v ebooku vysvětlíme opční matrix, jak jej číst, ukážeme si, co znamenají opce OTM, ATM a ITM. Pochopíte, jaký je rozdíl mezi nákupem a prodejem opčního kontraktu.

Opční strategie

Seznámíme vás se základními opčními strategiemi a risk profilem v bezplatné platformě Think Or Swim. Vše si můžete ihned zkoušet při studiu.

Pomůcka v začátcích

Průvodce vám, jako dodatek k našim bezplatným videolekcím v členské sekci, pomůže efektivně porozumět jednoduchým opčním principům v ucelené formě.

Vidíte obchody
Důležité rady
Diskuze 700+ členů Klubu
V reálném čase
Zkušení obchodníci