Jak na úspěšný trading?

Zautomatizujte své zisky! Ukážu Vám jak.

registrujte se a získejte záznam webináře

Měníme pravidla hry

Zkraťte si cestu k ziskům!

Uspět na burze mi trvalo několik let. Vám to může trvat nyní několikanásobně kratší dobu a nepotřebujete k tomu letitou burzovní praxi, ani trávit dlouhé hodiny před monitory. Tu cestu jsem kompletně vyšlapal za vás – už nehledejte statistickou výhodu, strategii, kterou byste dlouze testovali napříč všemi tržními scénáři včetně náročné optimalizace rizika. Zkratka k úspěšnému tradingu nyní opravdu existuje – měníme pravidla hry!
CO UVIDÍTE:

  • Zautomatizujte své zisky na burze – naše algoritmy dosahují až 80% úspěšnost.
  • Obchodujte bez stresu a emocí – Mějte výsledky hned od začátku a šetřete svůj čas.
  • Minimální časová náročnost – obchodujete, i když nemáte dostatek času sedět před monitory.
  • Ukáži vám svoji cestu – a také, jak si výrazně zkrátit cestu k profitům.
  • Obchodování nikdy nebylo snazší – obchodování s algoritmy mění pravidla hry. Připravte se!
  • Jak začít? – nahlédněte do zákulisí naší komunity obchodníků.
Jak funguje automatizace

Ukážeme si principy, na jakých automatizace funguje. Uvidíte, že přístup má hlavu a patu podložený ověřenou statistickou výhodou a není pouze výtvorem „generátoru“ strategií, které z valné většiny nemají žádnou životnost v živém obchodování.

Co dělá obchodník

Řekneme si, co automatizace vyžaduje od obchodníka. Nebojte se, není to vysedávání u obchodní platformy a sledování čísel. Obchodníkovi odpadá veškerý rozhodovací proces, nátlak emocí a potřeba času upravovat vývoj obchodní pozice.

Naše výsledky

Automatizace vychází z letitého ručního obchodování strategie, kterou úspěšně používáme. Práce a reakční doba systému značně převyšuje možnosti obchodníka. Obchodník neřeší nátlak emocí a rozhodovací proces. Systém dodržuje přesná pravidla.

Klub burzovních obchodníků

V rámci webináře vám představím možnost, jak s námi začít automatizovaně obchodovat na burze. Naši členové již automatický obchodní systém využívají, každý člen má k dispozici od základů veškeré know how, aby chápal, jakou proceduru AOS systém zrovna vykonává.

Webinářem provází

Jakub Kovařík
zakladatel BURZA ŽIVĚ
profesionální trader a mentor

Od roku 2011 vyvíjí burzovní strategie, které v současné podobě obchoduje ve vlastní správě, mentoruje další tradery v rámci online komunity. Zaměřuje se především na efektivní minimalizaci rizika a stabilní zhodnocení pomocí opčních kontraktů. Své trhem ověřené obchodní strategie transformoval do plně automatizovaných systémů.