Reference

Poctivé výsledky měřítkem našeho úspěchu

Velmi si zakládáme na spokojenosti našich klientů. Snažíme se poskytnout maximální podporu každému, kdo na sobě chce poctivě pracovat. Kam proudí energie, tam jsou výsledky.

Výsledky práce v číslech
0 Členů Klubu
0 tisíc Mentorovaných hodin
0 mil. CZK Kapitál aktivních členů celkem
0 mil. CZK Celkový zisk skupiny
Daniel Koptiš

Jakub je člověk, díky kterému jsem myšlenku uspět na burze nepověsil na hřebík. Jeho osobní přístup, know-how a celkové pojetí mentoringu je velice unikátní.

David Munzar

Takový přístup jsem ještě nezažil, a že jsem už prošel hodně kurzy. Jakubův kurz je velmi propracovaný, komplexní a neustále se vyvíjí.

Lucka Janečková

Shrnuto – skvělý přístup, spousta obohacujících informací, které jsem jinde nenašla (a to jsem si už něco prošla) a hlavně strategie, která funguje. Děkuji

Jakub Hesoun

Jakub je transparentní (zveřejňuje všechny ziskové a ztrátové obchody od začátku až do konce spolu s průběžnými komentáři) a úspěšný trader. Má mou plnou důvěru. Díky, Kubo, za to, co děláš!

Jan Křivánek

Doporučuji Kubu, protože ho už sleduji dlouhou dobu a libí se mi jeho systém, kvalitní informace a pomáhá nám začátečníkům.

Martin Liška

Jakubův přístup je nejen u nás v ČR, ale myslím, že i v rámci střední Evropy jedinečný. Transparentně ukazuje nejen pozitivní stránky obchodování. Jeho výklad a zkušenosti jsou pro mě neocenitelným průvodcem, díky!

Obchodní výsledky studentů

Video reference
Pavel Kroupa

Doporučiji! Zatím jsem nepotkal nikoho jiného, kdo by veřejně prezentoval své výsledky na velkém účtu, a ve stejném duchu vedl i své studenty.

Tomáš Ondříšek

Jakubova metoda má hlavu a patu, jedná se o ucelený, logický a hodně zajímavý přístup.

Václav Kulhaj

S Jakubem už spolupracuji nějakou dobou a můžu ho jen doporučit. Ukazuje ucelený přístup k obchodování a vše prezentuje na reálném účtu.

Připojte se k nám

Registrujte se na náš webinář, kde se dozvíte podrobnější informace a zároveň získáte jedinečnou příležitost se do naší komunity připojit a začít tak automatizovat své zisky v tradingu. Můžete prakticky okamžitě vstoupit do světa algoritmického obchodování. Naše systémy se postarají o kompletní obchodování.

CHCI VĚDĚT VÍCE
Vidíte obchody
Důležité rady
Diskuze 400+ členů Klubu
V reálném čase
Zkušení obchodníci