Vlog ŽIVĚ

OBCHODY ŽIVĚ

Vítám vás u dalšího dílu seriálu OBCHODY ŽIVĚ, ve kterém si budeme prezentovat zajímavé tržní situace z pohledu našeho obchodního přístupu. Cíl seriálu je směrován k vašemu lepšímu pochopení komplexních burzovních nástrojů a vidět jejich funkčnost v praxi.

Na začátku července 2022 jsme vstupovali do investice s 2000 ks akcií do společnosti Amazon za cenu ca. 113 USD / 1 akcie. Přibližně před třemi týdny jsme pozici neutralizovali z důvodu možných poklesů a pojistili jsme si výnos výpisem call opce.

Stejné obchody lze realizovat i se začátečnickým obchodním účtem.

Celkově jsme nakonec realizovali profit 27 500 dolarů (ca. 500 000 Kč), což činí k hodnotě investice 5 milionů korun vskutku zajímavý výnos 10 % na investovanou částku. Popis vstupní pravděpodobnosti si ukážeme v tomto videu.

Ve videu uvidíte:

  • Celkový popis obchodu
  • Výpis uzavřené pozice v reportu obchodního účtu
  • Popis vstupní pravděpodobnosti
  • Konstrukce pozice

Připojte se k nám a naučíte se stavět vlastní investice i s malým účtem. Naučíme i naprostého začátečníka.

Připojte se k nám

Registrujte se na náš webinář, kde se dozvíte podrobnější informace a zároveň získáte jedinečnou příležitost se do naší komunity připojit a začít tak automatizovat své zisky v tradingu. Můžete prakticky okamžitě vstoupit do světa algoritmického obchodování. Naše systémy se postarají o kompletní obchodování.

CHCI VĚDĚT VÍCE
Vidíte obchody
Důležité rady
Diskuze 700+ členů Klubu
V reálném čase
Zkušení obchodníci