Klub BURZA ŽIVĚ

Začnete od základu rozumět profesionálnímu burzovnímu obchodování
se stabilním zhodnocením

– získáte přístup k AOS – automatickému obchodování
– jste členem v privátní Discord komunitě obchodníků

– BONUS:
kompletní online vzdělání v hodnotě 39 990 Kč
EXKLUZIVNÍ VSTUPENKA ZA 18 900 KČ Jednorázový vstup napořád
Pozor: Vstup je otevřen dočasněPŘEDSTAVENÍ KLUBU

Víte, proč je až 90 % obchodníků neúspěšných?

Obchodují vysokou frekvencí s nevhodnými finančními instrumenty, nemají vypovídající statistickou výhodu, vystavují se zbytečnému emočnímu nátlaku, porušují obchodní plán a alokaci, ztrácí peníze a motivaci pokračovat. Velké procento se k živému obchodování ani nedostane, chybí jim funkční informace a patřičná podpora uspět.

S NÁMI MÁTE MOŽNOST:

  • Obchodovat plně automatickým obchodním systémem – AOS
  • Být díky AOS úspěšní na burze i bez vlastní praxe
  • Zhodnocovat své prostředky, i když zrovna nesedíte u počítače
  • Od základů pochopit komplexní kombinace futures kontraktů a opcí
  • Naučit se obchodovat profesionální burzovní strategii
  • Získat více času, a zároveň systematicky a stabilně obchodovat
klub burzovních obchodníků

Členstvím získáte:

Přístup k AOS automatizovanému obchodování

Můžete prakticky okamžitě a napořád zkoušet náš AOS – plně automatický obchodní systém na svém vlastním demo účtu. Vidíte tak přímo živou praxi a její výsledky v reálném čase. Poznáváte potenciál AOS obchodování – získáváte důvěru v systém. K tomu se můžete zároveň vzdělávat, ručně zkoušet obchody a procedury.

Snadný přechod na živé plně automatizované AOS obchodování

Využitím AOS systému vám však odpadá značný obchodnický proces. Nevyžaduje předchozí živou praxi, odpadá časová náročnost analýzy, rozhodování a samotných obchodních operací, to vše za vás dělá automatizace. AOS navíc obchoduje několik strategií najednou, nedělá chyby a dodržuje pravidla. AOS zhodnocuje kapitál za Vás, zatímco děláte něco jiného.

Konkrétní burzovní strategii a postupy

Zaměřujeme se na trh jako celek v centralizovaném burzovním prostředí. Celý koncept je postaven na analýze očekávané volatility, kde máme silnou opakující se statistickou výhodu. Žádná jiná analýza není potřeba. Pomocí kombinace futures kontraktů na americké akciové indexy a jejich opcí dokážeme zhodnocení, i když se trhy nehýbou. Strategii se můžete naučit i pro své vlastní ruční obchody, pokud chcete jít více do hloubky. Vše máte připraveno.

Členství v Discord komunitě obchodníků

Získáte napořád přístup do privátních kanálů našeho DISCORD serveru. Navážete kontakt s ostatními našimi členy – obchodníky. Na Váš burzovní růst už nejste sami, vzájemně si pomáháme, diskutujeme, rosteme – patříte do privátní komunity. Otevřou se Vám dveře neskutečného burzovního zázemí.

Živá vysílání a semináře

Jako doplněk ke vzdělání a obchodování probíhají pro členskou komunitu zpravidla jednou týdně živá vysílání, kde rozebíráme aktuální AOS obchody, tržní situaci, edukační téma a samozřejmě zodpovídáme členské dotazy. Máte k dispozici všechny záznamy. Dále pořádáme i osobní akce v rámci seminářů, kde se můžeme navzájem osobně potkat a probrat nejen naše obchodování.

Bonus: Kompletní online vzdělání v hodnotě 39 990 Kč

Jako člen klubu získáte zdarma neomezený přístup k online vzdělání v hodnotě 39 990 Kč – videolekce, schémata, studie, návody a další materiály. Ať už jste začátečník nebo pokročilý, seznámíme Vás detailně se vším potřebným, od základů počínaje, přes kompletní strategické postupy, po zprovoznění a ovládání obchodní platformy Interactive Brokers. Je zcela na Vás do jaké hloubky a jakým tempem se s naším burzovním přístupem seznámíte.

EXKLUZIVNÍ VSTUPENKA ZA 18 900 KČ

10 nejčastějších otázek

Jsem úplný začátečník, je pro mě členství v Klubu vhodné?

Ano, samozřejmě. Náš vzdělávací program probírá burzovní obchodování od samotných základů. Snadno a velmi brzy se začnete orientovat a chápat nástroje a principy burzy – té pravé centralizované burzy.

Je členství něčím podmíněno nebo omezeno?

Vstup do naší komunity není ničím omezen či podmíněn. Stačí pouze Vaše odhodlání začít se tradingu smysluplně věnovat, o vše ostatní se postaráme my. 

Jedná se o předplatné?

Nikoliv. Vstupní členský poplatek je jednorázová operace. Nejste limitováni žádným časem a je zcela na vás, jaké si zvolíte tempo seznámení se s naším způsobem burzovního obchodování. 

Za jak dlouho se naučím vaši strategii?

Základní strategii lze pochopit a naučit se ji nanečisto stavět a řídit v obchodní platformě během pár týdnů. Záleží pouze na vás, jak se informacím budete věnovat. Pro obchodování s AOS stačí však pochopit pár strategických procedur a základním způsobem umět ovládat obchodní platformu – nebojte se, vše vás naučíme. 

Potřebuji na začátek nějaký další kapitál?

Nepotřebujete. Pro samotné studium a „osahání“ si obchodní platformy není třeba dalšího kapitálu. Založit brokerský účet a začít používat obchodní platformu nanečisto můžete zcela bezplatně. 

U jakého brokera obchodujete?

Již řadu let nezávisle využíváme ověřené brokerské společnosti Interactive Brokers, která zprostředkovává naše obchody na centralizovaném burzovním poli skupiny CME group ve Spojených státech. Vzdělávací materiály i samotná praxe probíhá v jejich obchodní platformě TWS. 

Jak složité je zapojit si AOS – automatický obchodní systém?

V principu se jedná o pár kroků, které máme důkladně popsány v našich návodech. Prakticky se jedná o bezplatné založení obchodního účtu u brokerské společnosti Interactive Brokers, instalace obchodní platformy TWS, stažení naší AOS aplikace a jednoduchá aktivace spojení. Se vším vám rádi poradíme.

Neumím anglicky, bude to problém?

Neznalost angličtiny určitě není překážkou k tomu, abyste se nemohli s námi pustit do burzovního obchodování. Všechny potřebné postupy jsme pro vás zpracovali v češtině, jako je například založení, nastavení a obsluha obchodního účtu. Navíc v rámci komunity si navzájem pomáháme. Nemůže se stát, že byste si s něčím nevěděli rady.  

S jak velkým kapitálem bude možné živě obchodovat váš přístup?

V okamžiku, kdy se rozhodnete přepnout na živé obchodování, ať už ručním způsobem nebo pomocí AOS systému, je minimální nutný základ k otevření obchodní pozice 50 tisíc korun. Doporučený kapitál je však alespoň dvojnásobek. 

Jak získám AOS k živému obchodování a svém účtu?

Nespornou výhodou automatického obchodování je jeho efektivita, rychlost, držení pravidel a neustálý multitasking. Připravujeme několik vzájemně doplňujících se systémů. Každý náš AOS systém bude členům Klubu k živému obchodování zpřístupněn formou pronájmu nebo jednorázovým poplatkem, detaily stále ladíme. Cílem je jednoznačně vaše rentabilita.   

přečtěte si

Reference našich studentů

Daniel Koptiš

Jakub je člověk, díky kterému jsem myšlenku uspět na burze nepověsil na hřebík. Jeho osobní přístup, know-how a celkové pojetí mentoringu je velice unikátní.

David Munzar

Takový přístup jsem ještě nezažil, a že jsem už prošel hodně kurzy. Jakubův kurz je velmi propracovaný, komplexní a neustále se vyvíjí.

Lucka Janečková

Shrnuto – skvělý přístup, spousta obohacujících informací, které jsem jinde nenašla (a to jsem si už něco prošla) a hlavně strategie, která funguje. Děkuji

Jakub Hesoun

Jakub je transparentní (zveřejňuje všechny ziskové a ztrátové obchody od začátku až do konce spolu s průběžnými komentáři) a úspěšný trader. Má mou plnou důvěru. Díky, Kubo, za to, co děláš!

Jan Křivánek

Doporučuji Kubu, protože ho už sleduji dlouhou dobu a libí se mi jeho systém, kvalitní informace a pomáhá nám začátečníkům.

Martin Liška

Jakubův přístup je nejen u nás v ČR, ale myslím, že i v rámci střední Evropy jedinečný. Transparentně ukazuje nejen pozitivní stránky obchodování. Jeho výklad a zkušenosti jsou pro mě neocenitelným průvodcem, díky!

Obchodní výsledky studentů

Pavel Kroupa

Doporučiji! Zatím jsem nepotkal nikoho jiného, kdo by veřejně prezentoval své výsledky na velkém účtu, a ve stejném duchu vedl i své studenty.

Tomáš Ondříšek

Jakubova metoda má hlavu a patu, jedná se o ucelený, logický a hodně zajímavý přístup.

Václav Kulhaj

S Jakubem už spolupracuji nějakou dobou a můžu ho jen doporučit. Ukazuje ucelený přístup k obchodování a vše prezentuje na reálném účtu.