Profesionální

Základy tradingu

Seznamte se zdarma se základy profesionálního tradingu. Porozumíte, jak burza funguje v exkluzivním praktickém obsahu, který jinde nenajdete.

Co vás v kurzu čeká?

Finanční velikost burzy

Ta pravá burza ve správném slova smyslu je centralizované prostředí, kde mají všichni stejné podmínky a toto prostředí podléhá dohledu nad obchodováním. To je první věc, na co je třeba se soustředit při pomyšlení na burzovní obchodování. A proč by se někdo dělil o to, co mu na burze funguje? Jedna z velkých výhod burzy je její velikost.

Líbí se Vám kurz? Přihlaste se k odběru dalších kapitol.

Stačí zadat Váš email a ihned se Vám odemkne další lekce.

Úvod do burzovního prostředí

Představíme si centralizované burzovní prostředí, které by mělo být vždy na prvním místě, pokud se zajímáte o burzovní obchodování. Podíváme se také do obchodní platformy a ukážeme si, jak jednoduše jdou nakoupit akcie například Applu.

Burzovní instrumenty

Co vlastně obchodovat? Jaký burzovní instrument je nejvhodnější na začátek zvolit? Představíme si nejběžnější burzovní instrumenty, jakými je možné se zabývat. Řekneme si ale také, proč je nejvhodnější se zabývat trhem jako celkem, a proč je v začátku zbytečné snažit se analyzovat finanční výkazy jednotlivých společností.

Tradingové základy

Pojďme dnes již více na samotnou praxi. Vysvětlíme si základní operace a terminologii přímo v burzovní platformě TWS brokerské společnosti Interactive Brokers. Uvidíte prostředí, kde zadáváme obchodní příkazy skrze brokera přímo na centralizovanou burzu ve Spojených státech. Praxe vždy naučí nejvíce.

Burzovní strategie

Ukážeme Vám náš náhled na burzu pomocí statistických přirozených fakt akciového trhu. Nebojte se, statistiku se učit v žádném případě nemusíte, tu jsme pro Vás zpracovali my. Na Vás je jen získat ten správný náhled, prostřednictvím pochopení přirozených vlastností a fakt akciového trhu.

Emoce v obchodování

Spousta začínajících obchodníků řeší brokerskou společnost, strategii, softwarové a hardwarové vybavení, ale zapomínají na jednu zásadní věc. To jsou emoce absolutních částek. Uvidíte přímo v obchodní platformě živou ukázku, jaký emoční vliv mohou absolutní částky mít.

Platforma TWS a tradingové základy

V této unikátní lekci burzovních základů se naučíte provádět základní burzovní operace a přiučíte se dalším tradingovým základům. Neznáme jiné podnikání, které byste si mohli zkoušet nanečisto a zcela zdarma. Stačí si jen bezplatně zřídit demo účet u Interactive Brokers.

Přehled finančních instrumentů

Další praxe a hodnotné informace v poslední edukační lekci, na kterých můžete stavět další Váš postup. Věřím, že pro Vás kurz základů byl přínosný, osobně neznám tady v České republice nikoho, kdo by podobné informace tvořil pro veřejnost takto zcela bezplatně.

Vidíte obchody
Důležité rady
Diskuze 500+ členů Klubu
V reálném čase
Zkušení obchodníci