Ebook

Základy burzovního obchodování

Jak název napovídá, v našem e-booku naleznete základní, avšak zásadní teoretické i praktické informace o burzovním obchodování. Stane se průvodcem v začátcích Vašeho studia, budete ho mít vždy po ruce uložený ve vašem zařízení.


Základy
burzovního
obchodování

Příručka pro úspěšný začátek živého obchodování

V e-booku představujeme začátky obchodování Jakuba Kovaříka, zakladatele projektu BURZA ŽIVĚ. Od A do Z Vás provádíme komplikovanými začátky tak, aby byly pro Vás co nejsrozumitelnější. E-book je rozdělený do jednotlivých kapitol přesně tak, jak je třeba při startu postupovat, až se dostanete s naší pomocí k Vašemu prvnímu ŽIVÉMU obchodu.

  • Cesta Jakuba Kovaříka
  • Nastavení správného očekávání
  • Výběr brokerské společnosti
  • Základy burzovního prostředí
  • Začínáme na BURZE ŽIVĚ
  • Náš první společný obchod
Akciová funkce

Základní charakteristika akciového trhu je rostoucí. Je to jeho přirozená tendence, která je definovaná peněžní zásobou. Této skutečnosti využíváme a zaměřujeme se v našich obchodech na long stranu.

Futures

Finanční instrumenty, které mají výraznou obchodní efektivitu. Naučíte se chápat jejich výhody. Budeme je využívat jako derivát, prostřednictvím kterého budeme investovat do akciových indexů.

Opční kontrakty

Nedílná součást profesionálního obchodníka. V obchodních maticích tvoří pojistku a optimalizaci. Každý, kdo se chce posunout na seriózní úroveň, musí se naučit používat opce.

Investiční matice

Jak být na long i short straně zároveň, jak využívat kompenzačního efektu. Kombinace futures kontraktů a opčních kontraktů tvoří základní výbavu každého profesionálního obchodníka.

Vidíte obchody
Důležité rady
Diskuze 200+ členů
V reálném čase
Zkušení obchodníci